Fiyat : 169.000,00 ₺

shopping_cart Satın Al send Teklif Ver

Satış, Pazarlama, E-ticaretŞEKERCİ OSMAN NURİ MARKAMIZ 30. VE 35. SINIFLARDA TESCİLLİDİR.

YILLARCA ANKARA BÖLGESİNDE AKTİF OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKLE BİRLİKTE ANKARA İLİNDE MARKA BİLİNİRLİĞİ VE DEĞERİ OLDUKÇA ÖNEMLİDİR.

MARKANIN OLDUKÇA ÖNEMLİ OLDUĞU GÜNÜMÜZDE, İŞYERİNİZİ KURARAK DİREK İŞE BAŞLAYABİLECEĞİNİZ VE AYNI ZAMANDA HEMEN KAZANÇ SAĞLAYABİLECEĞİNİZ MARKAMIZI SATIYORUZ.

CİDDİ ALICILARLA PAZARLIK YAPILABİLECEĞİ GİBİ, ARAÇ VEYA GAYRİMENKUL TAKASIDA SÖZ KONUSU OLABİLİR.

ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

 

 

30.sınıf

Kahve, kakao; kahve veya kakao esaslı içecekler, çikolata esaslı içecekler. Makarnalar, mantılar, erişteler. Pastacılık ve fırıncılık mamulleri, tatlılar. Bal, arı sütü, propolis. Yiyecekler için çeşni/lezzet vericiler. Mayalar, kabartma tozları; unlu mamullerin formunu, rengini iyileştirici, bayatlama süresini geciktirici doğal maddeler. Her türlü un, irmikler, nişastalar. Toz şeker, kesme şeker, pudra şekeri. Çaylar, buzlu çaylar. Şekerlemeler çikolatalar, bisküviler, krakerler, gofretler. Sakızlar. Dondurmalar, yenilebilir buzlar. Tuz. Hububat (tahıl) ve mamülleri. Pekmez

35.sınıf

Reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler (Ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri dahil). Büro hizmetleri. İş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık , muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri (ithalat-ihracat acente hizmetleri dahil). Ticari ve sınai ürünler için eksperlik hizmetleri. Açık artırmaların düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi hizmetleri. Müşterilerin malları elverişli bir şekilde görmesi ve satın alması için çeşitli malların bir araya getirilmesi hizmetleri ( belirtilen hizmetler perakende, toptan satış mağazaları, elektronik ortamlar, katalog ve benzeri diğer yöntemler ile sağlanabilir ).
MARKA SAHİBİ
    DOĞANALP YUSUF ÇİFTCİ
GSM
0532 637 2133